show popup

Тестування

ОБИРАЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ КРАЩІ КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Якщо Ви вирішили вивчити англійську, німецьку, польську та ін. мову, безкоштовно пройдіть консультацію і тестування в «Langoo».

Ми розуміємо, що вибір курсів з вивчення іноземної мови - справа непроста і відповідальна. Перш ніж починати вчити мову, майбутньому студенту важливо відвідати курси, поспілкуватися з викладачами та адміністрацією, з'ясувати всі нюанси навчання. Тому ми надаємо можливість кожному з клієнтів відвідати наші курси абсолютно безкоштовно. Безкоштовний візит включає в себе тестування і консультацію. Спеціаліст наших курсів надасть Вам інформацію про методику та умови навчання, підбере оптимальний для Вас курс і проведе тестування Вашого рівня англійської, німецької, польської, французької мови, тощо.

ЗАПИШИСЬ НА БЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ!

На пробному уроці ви зможете познайомитися з нашими викладачами, зрозуміти яким рівнем знань ви володієте, дізнаєтесь як проходить заняття і ознайомитесь з програмою курсу, та відповідно матимете змогу правильно обрати той рівень навчання який вам необхідний.

НАВІЩО ПРОХОДИТИ ТЕСТУВАННЯ?

Існує кілька причин, що спонукають людей до проходження тесту з визначення рівня володіння англійською мовою:

  • Ви вирішили почати займатися англійською мовою;
  • Ви вирішили продовжити заняття;
  • Ви вирішили відновити навички володіння англійською мовою;
  • Ви готуєтеся до міжнародних іспитів;
  • Ви хочете переконатися в наявності прогресу і певних успіхів, коли, після закінчення деякого часу, Ви повторно проходите той же тест;
  • Вам просто цікаво - який Ваш нинішній рівень.

Отже, необхідно визначити Ваш рівень знання іноземної мови. Якісне визначення поточного рівня й визначає те, як будуватиметься подальше навчання. Допомогти в цьому питанні Вам можуть наші спеціалісти, коли в прийдете на безкоштовне пробне заняття.

Пройшовши тест на визначення рівня володіння іноземною мовою, Ви маєте можливість зрозуміти, в якій групі Ви будете займатися згодом. Існують різні способи і методи визначення рівня іноземної мови. Виконання тестових завдань (і не тільки) необхідно не тільки Вам, для того щоб зрозуміти, скільки часу Вам доведеться витратити, щоб досягти необхідного рівня вивчення мови, але й викладача, щоб визначити якість і рівень поточних знань, наявність прогалин і т.д., оскільки зауважимо, для того щоб успішно навчатись в групі слухачі повинні мати приблизно однакові стартові знання іноземної мови.

Не дивлячись на те, що це безкоштовне консультування та тестування на знання іноземної обраної мови, воно охоплює практично всі розділи граматики. Часових обмежень для проходження цього тесту на знання мови не передбачено. Щоб повною мірою оцінити Ваш рівень володіння іноземною мовою необхідно перевіряти рівень володіння мовою з усіх аспектів: аудіювання, читання, письмо, вимову - Listening, Reading, Writing, Speaking.

Яка мета? Для чого необхідно виконувати подібні тести з іноземної мови? Адже не для кого не секрет, що вивчення будь-якої іноземної мови передбачає необхідність постійного контролю (моніторингу) якості навчального процесу. Якість складання плану програми навчання, визначається якістю результатів оцінки, отриманих завдяки тесту - тест з англійської абсолютно необхідний. Інакше кажучи, визначаючи рівень знання англійської мови, Ви визначаєте, наскільки володієте мовою і скільки часу надалі Вам буде потрібно для його вдосконалення. Невелика рекомендація - з метою якісного проходження тесту необхідно бути спокійними і розсудливими, адже на результат може вплинути багато чого: розгубленість, стресова ситуація, або навпаки, випадковий, довільно обраний варіант може виявитися вірним. Від отриманих результатів залежатиме вся Ваша подальша програма навчання.

БАЖАЄМО УСПІХУ!