show popup

АНГЛIЙСЬКА МОВА

АНГЛІЙСЬКА

мова світового спілкування, бізнесу, культури. Весь світ розмовляє англійською - і в Україні теж. Навіщо задовольнятися репліками з фільмів і завченими фразами зі шкільної програми? Вам знадобиться всього чотири місяці, щоб отримати в своє розпорядження справжню англійську мову. Без зайвих правил і без зайвих рухів. На практиці. Назавжди.

ІНОЗЕМЦІ ТАКІ САМІ ЛЮДИ, ЯК І МИ З ВАМИ

Як і людина, що проходить під вашим вікном прямо зараз. Вони такі самі люди як і ми з вами. Але є одне «але». Іноземці часто подорожують світом, намагаються вивчати не одну мову, прагнуть більшого. Знання багатьох мов – норма для активних і цілеспрямованих людей, на що ми з вами повинні орієнтуватись. Якщо Ви вільно спілкуєтеся англійською мовою, це значно розширює Ваші життєві перспективи. ВСЕ ПРОСТО: АНГЛІЙСЬКА це мова світового спілкування, бізнесу, культури. Наприклад: в інтернет-магазині amazon.com - понад 17 мільйонів книг англійською мовою. У той час як у нас, на найбільшому в СНД сайті ozon.ru, лише 220 тис. книг російською. На українському - в рази менше... Ви будете задовольнятися малим чи готові змінити все за два місяці?

КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ВІД «LANGOO»: ДВА МІСЯЦІ НА СПРАВЖНЮ АНГЛІЙСЬКУ

Просто оберіть ваш рівень мови, в Ви без складнощів, в комфортних умовах підніметеся на новий рівень володіння англійською мовою. Ви почнете використовувати її ефективніше, ніж будь-коли! Ви навчаєтесь в групах за спеціальною програмою. Ми підбираємо програму індивідуально під кожну міні-групу. Так, щоб навчання було максимально комфортним, але результативним.

АНГЛІЙСЬКА МОВА В РЕАЛЬНИХ УМОВАХ.

Заняття - це не тільки книги і вправи. Ви будете працювати в парах, дискутувати, грати в ігри... Ви вчитимете «живу» англійську у всіх її проявах!

ВИ НІЧОГО З ВИВЧЕНОГО НЕ ЗАБУВАЄТЕ.

Тому що навчаєтеся «по спіралі». На кожному новому етапі ви більш глибоко проходите те, що вже вивчили раніше. Ви легко пов'язуєте нові знання з отриманими, вивчаєте інші аспекти, отримуєте практичні навики, вдосконалюєтеся. І тим самим - нічого не забуваєте. ВИ НАВЧАЄТЕСЬ у всіх напрямках одразу. Тренуєте розмовну англійську, коли вивчаєте граматику. Навчаєтесь розпізнавати мову, коли тренуєте словниковий запас. Англійська мова стає частиною вашого життя, частиною роботи, навчання, спілкування.

КРАЩІ ВИКЛАДАЧІ ТА СУЧАСНА МЕТОДИКА.

Ви навчаєтесь за новітніми методиками, розробленими у Великобританії і США. Спілкуєтеся з викладачами, які проходять строгий конкурс, щоб у нас працювати. Досвід за кордоном, тренінги, профільна освіта - і це ще не всі наші вимоги. Проте результати вашого навчання будуть дійсно високими.

ЗРУЧНИЙ ГРАФІК І РОЗТАШУВАННЯ КУРСІВ.

Ви займаєтеся два рази на тиждень по 1:00 хвилин, в зручний для вас час, в центрі міста.

ЗАБРОНЮЙТЕ ВАШЕ МІСЦЕ В ГРУПІ ВЖЕ СЬОГОДНІ

1:00 групове заняття міні-групи
1:00 індивідуальне
заняття