show popup

Французька мова

Романтика на кінчиках губ

Паризькі булочні і набережна Круазетт, сонячна Ніцца і молоде рожеве вино до обіду - якщо ви зібралися у Францію, візьміть в подорож ваш головний багаж! Напевно, так склалося історично, але французи не дуже-то люблять переходити на англійську. Правда, тепер ви легко знайдете з ними спільну мову. Знайомтесь, подорожуйте, закохуйтесь - з вашою чудовою французькою!

КУРС ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ВІД Langoo: ФРАНЦУЗЬКИЙ ЗА ЧОТИРИ МІСЯЦІ

Просто оберіть ваш сьогоднішній рівень мови, і ви без особливих зусиль підніметесь на новий щабель французької разом з нами!

ЗАНЯТТЯ

в зручний для вас час, у затишній групі до 8 осіб. Ви працюєте в парах і в міні-командах, комфортно удосконалюючи розмовні навички, але завжди можете звернутися до викладача.

НАВЧАННЯ

за європейською методикою. Ви вчитеся за методиками, які рекомендовані Радою Європи та тісно пов'язані з усіма інноваціями у французькій і європейській освіті.

СПРАВЖНЯ ФРАНЦУЗЬКА.

Ви вчите не тільки граматику, словник і вимову. Ви отримаєте глибинне вивчення культури спілкування по-французьки. Словом, станете трішечки французом.

КРАЩІ ВИКЛАДАЧІ.

Щоб підібрати для вас дійсно хороших вчителів, ми проводимо суворий конкурс. Досвід роботи у франкомовних країнах, тренінги, висока кваліфікація викладачів - все це для нас є першочерговим. Зате ви точно знаєте, що навчаєтеся у професіоналів.

1:00 групове заняття міні-групи
1:00 індивідуальне
заняття