show popup

Німецька мова

НІМЕЦЬКА

мова романтизму і чистого розуму. Мова Лагерфельда і Шумахера, мова казок братів Грімм та наукових праць з усього світу. Мова помпезних Октоберфест і впливових автоконцернів, швейцарських годинників і німецьких філософів, альпійських курортів і віденських кав'ярень. Куди б не прагнуло ваше серце і розум - німецька мова стане для вас надійною перепусткою.

НІМЕЦЬКА: ГЕОГРАФІЯ крайність

На німецькому співає витончена Марлен Дітріх і брутальні хлопці з «Rammstein». Це мова казок братів Грімм та наукових праць з усього світу. Мова Лагерфельда і Шумахера. Мова помпезних Октоберфест і впливових автоконцернів; швейцарських годинників і німецьких філософів; альпійських курортів і віденських кав'ярень. Куди б не прагнуло ваше серце і ваш розум - німецька мова стане для вас надійною перепусткою.

ПРОСТІШЕ, НІЖ КОЛИ-НЕБУДЬ

Так, вона здається важкою і абсолютно непристосовною, складною, незрозумілою - особливо якщо ви пробували вчити її в дитинстві. Але час змінився. Завдяки мовним реформам 2006 німецька мова стала значно простішою. Було скасовано безліч складних правил, а в словнику з'явилася купа англійських і навіть українських слів. Так, наприклад, уживане слово «келих» пішло з німецького «der Kelch», і означає «чаша, кубок». Тобто, ви легко освоїте німецьку, тим більше з нашими методиками і нашими викладачами.

КУРС НІМЕЦЬКОЇ МОВИ ВІД «LANGOO»: ЧІТКИЙ НІМЕЦЬКИЙ ЗА ЧОТИРИ МІСЯЦІ

Вам досить обрати ваш нинішній рівень мови, і ми допоможемо легко піднятись на нову сходинку володіння німецькою!

ЗАНЯТТЯ в міні-групах.

Золота середина між дорогими індивідуальними курсами і стандартними груповими заняттями. У групах максимум 8 осіб, тому ви отримуєте максимум уваги викладача і ефективно практикуєте роботу в парах або командах.

НАВЧАННЯ за європейською методикою.

Ви навчаєтесь за методиками, які рекомендовані Радою Європи та тісно пов'язані із усіма поточними інноваціями в європейській освіті.

ЖИВА НІМЕЦЬКА.

Навчаючись за комунікативною методикою, ви навчаєтесь інтуїтивно розуміти німецьку, постійно тренуєте вимову, розбираєтеся в культурі спілкування по-німецьки і навіть знайомитесь з варіантами вимови німецької в різних країнах.

ПРОФЕСІЙНІ ВИКЛАДАЧІ.

Підбираючи для вас викладачів, ми звертаємо увагу на багато факторів: досвід роботи в німецькомовних країнах, володіння мовою на рівні носія, педагогічна кваліфікація, досвід проведення тренінгів і т.д. Ви будете впевнені, що навчаєтеся у професіоналів.

ЗРУЧНИЙ ГРАФІК І РОЗТАШУВАННЯ КУРСІВ.

Ви займаєтеся два рази на тиждень по 1:20 хвилин, в зручний для вас час, в центрі міста Житомир.

1:00 групове заняття міні-групи
1:00 індивідуальне
заняття