show popup
Italia

Італійська МОВА

Італійська мова

Італійська - законна спадкоємиця латині - мови патриціїв і цезарів, філософів і поетів Римської імперії. Літературна італійська з'явилась, коли Данте написав знамениту «Божественну комедію», адже саме він почав писати «народною» мовою, а не на книжковій латині. Італійська - мова Да Вінчі і Вівальді, Боккаччо і Монтеверді. На ній розмовляють Адріано Челентано і Тото Кутуньо, Дольче і Габбана, Моніка Белуччі, Софі Лорен і не тільки вони...

Buongiorno, ІТАЛІЯ!

Використовуючи вашу нову італійську, ви можете запитати туфлі в Міланському бутіку, а в перервах між прогулянками на гондолах замовити каву на площі Святого Марка. Ви можете влаштувати собі римські канікули і, якщо захочете, вислухати довгу лекцію про колишні часи Колізею. Або просто взяти карту і погуляти по руїнах давньоримських форумів або по вузьких вуличках Верони - у пошуках будинку Джульєтти. З курсами від Langoo ви удосконалите свою італійську. Або нарешті освоїте її!

КУРС ІТАЛІЙСЬКОЇ МОВИ ВІД Langoo:

Мелодична італійська всього за чотири місяці. Все, що вам потрібно - це обрати ваш поточний рівень мови. І з кожним уроком ви будете легко і впевнено підніматися на новий щабель вивчення італійської.
Переваги навчання в Langoo: ЖИВА ІТАЛІЙСЬКА
Головне - вчити не правила, і не словник, а справжню живу мову. Завдяки комунікативній методиці ви навчитеся розуміти італійську, говорити і навіть думати на ній. Краще такого підходу - тільки переїзд в Італію.

МАЛЕНЬКІ ГРУПИ ДО 5 осіб

У міні-групах вам буде легко практикувати живу мову, відточувати розуміння і логіку італійської. Але, в той же час, викладач завжди вас чує і може прийти на допомогу, чого часто не вистачає у великих групах.

КРАЩІ ВИКЛАДАЧІ

Для вас ми підібрали відмінних викладачів з величезним досвідом навчання італійської мови, досвідом тренінгів та які є носіями мови. З ними у вас точно не залишиться питань! Зручне розташування

ШКОЛИ ТА РОЗКЛАД

Ви займаєтеся два рази на тиждень в зручний для вас час, в центрі міста. За бажанням проводяться індивідуальні заняття. Заощаджуйте на Італію!

ЗАБРОНЮЙТЕ ВАШЕ МІСЦЕ В ГРУПІ ВЖЕ СЬОГОДНІ

1:00 групове заняття міні-групи
1:00 індивідуальне
заняття