show popup

Польська мова

ПОЛЬСКА

мова найближча до Європи. Мова Папи Римського Франциска та Романа Поланського, Адама Міцкевича і Марії Кюрі. Мова Шопена і Коперника. З нашою методикою та викладачами ви легко освоїте польську мову. Якщо ви студент, то за бажанням зможете продовжити навчання у Польщі. Якщо з Польщею вас пов'язує робота або бізнес, тепер все стане набагато простіше.

СЛОВ'ЯНИ І ЗАХІД (може Європа)

Польська - мова Папи Римського Франциска та Романа Поланскі, Адама Міцкевич і Марії Кюрі, Шопен і Коперник. Західні традиції зробили для Польщі багато: слід лишень перетнути українсько-польський кордон, як ми опиняємося в справжній Європі. Старовинній, неповторній та загадковій.

ПЕРША НА ЗАХОДІ

Польська - найпоширеніша західнослов'янська мова за кількістю мовних носіїв. Серед усіх європейських мов саме польська найближча до української та російської. У нас з поляками багато спільних слів і понять, до того ж, не потрібно гадати з наголосом - він завжди на передостанньому складі.

З нашою методикою та викладачами ви легко освоїте польську мову. Якщо ви школяр чи студент - то при бажанні матимете можливість продовжити навчання у Польщі. Якщо з Польщею вас пов'язує робота або бізнес, тепер все стане набагато простіше.

Курси польської мови ВІД LANGOO: КРАСИВА ПОЛЬСЬКА ЗА ЧОТИРИ МІСЯЦІ

Розпочніть з вашого поточного рівня мови, і разом з нами ви підніметесь на нову сходинку у вивченні польської!

ВИ навчаєтесь в групах до 8 осіб.

Це комфортно і дуже ефективно: ви завжди можете практикуватися і працювати разом з іншими студентами. У той же час, у вас є постійний доступ до викладача.

ЖИВА ПОЛЬСЬКА МОВА

Ви вивчите не тільки граматику і слова але і освоїте сучасну польську мову. Ви легко зможете вчитися або працювати в Польщі.

КРАЩІ ВИКЛАДАЧІ

Ми підібрали для вас відмінних вчителів з великим досвідом викладання і практики в Польщі. У вашому розпорядженні весь їхній досвід!

ЗРУЧНИЙ ГРАФІК І РОЗТАШУВАННЯ КУРСІВ

Ви займаєтеся два рази на тиждень по 1:20 в зручний для вас час, в центрі міста Житомир.

1:00 групове заняття міні-групи
1:00 індивідуальне
заняття