show popup

Турецька МОВА

ТУРЕЦЬКА

Мова колись величної імперії, сьогодні - мова найближчої до нас «заморської» країни. Мова купців і піратів, ханів і дервішів, Орхана Памука і Таркана. Туреччина здавна була містком між Європою і Азією, між естетикою Сходу й античними цінностями. Саме на території Туреччини знаходяться біблійна гора Арарат, кладовище гладіаторів і два з семи Чудес світу. А сьогодні ця східна країна один з небагатьох кандидатів у члени Євросоюзу.

СКЛАДНІСТЬ І ПРОСТОТА

Багато хто вважає турецьку простою мовою. Адже в ній слова вимовляються майже так само, як і пишуться, а ще присутні багато запозичень з арабської, перської та французької. А ще - ряд особливостей, яких не існує в інших мовах, наприклад структура саме турецької мови лягла в основу універсальної мови есперанто (esperanto - штучна мова). У кожному разі, з нами ви вже після перших занять почнете розуміти турецьку.

У кожному разі, якою б складною або простою вона не була, з нами, на курсах іноземних мов Langoo ви вже після перших занять почнете розуміти турецькe.

ЗАГАЛЬНИЙ КУРС ТУРЕЦЬКОГО:

Вам знадобиться всього ЧОТИРИ МІСЯЦІ Оберіть ваш поточний рівень мови, і ви без особливих зусиль підніміться на ще одну сходинку разом з Langoo! Arkadaşlar katılın!.

КРАЩІ ВИКЛАДАЧІ

Ми підібрали для вас відмінних вчителів з великим досвідом викладання і практики у Турції. У вашому розпорядженні весь їхній досвід!

ЗРУЧНИЙ ГРАФІК І РОЗТАШУВАННЯ КУРСІВ

Ви займаєтеся два рази на тиждень по 1:20 в зручний для вас час, в центрі міста Житомир.

1:00 групове заняття міні-групи
1:00 індивідуальне
заняття